Promocja | rozliczenie kierowcy
Promocja

Rozliczanie kierowców

Rozliczanie kierowców

Trafiłeś na tę stronę, to pewnie masz coś wspólnego z kierowcami. My zajmujemy się ewidencją i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Rozliczanie kierowców to nasza specjalność, którą zajmujemy się ju od wielu lat. Występując w roli specjalistów chcielibyśmy zaproponować Ci pomoc w stworzeniu i uporządkowaniu dokumentów, które jako Pracodawca musisz mieć i powinieneś przechowywać na wypadek kontroli Inspekcji Transportu Drogowego czy Inspekcji Pracy czy też Urzędu skarbowego (i nie tylko). Na samym początku chętnie pokażemy część danych, które możesz od nas otrzymać. Chodzi o to, abyś mógł określić zakres danych do uzyskania dzięki współpracy z naszą firmą. Pracujemy na programie, który jest ciągle rozwijany i aktualizowany do zmieniających się warunków rynkowych.

obrazek4

obrazek2

Rozliczanie kierowców - formalności

W przypadku przesłania odczytu karty swojego kierowcy, możesz otrzymać od nas przetworzone dane jednego kierowcy za jeden miesiąc i komplet wydruków. Wartość analizy - teraz w prezencie (dotyczy firm). Dane do rozliczenia kierowców, które otrzymasz z przesłanego odczytu karty kierowcy to : CPK - czas aktywności kierowcy - kiedy, na jakim pojeździe, czas jazdy, przebyte km CPK kontrola - kontrola tygodniowa czasu pracy, graficzne przedstawienie czasu pracy itd. CPS - czas pracy samochodu - z pkt. widzenia pojazdu - kto jechał, km, czas jazdy MKPP - miesięczna karta pracy z uwzględnieniem czasu pracy na terenie Niemiec i Francji i innych rozliczenie Pakietu Mobilności - dopłaty do płacy minimalnej zagranicznej

Opowiem Ci pewną historię. Pewnego razu zadzwonił do mnie właściciel firmy, który rozliczał u nas swoich kierowców. Powiedział, że chciałby abym porozmawiał z panią z PIP, która właśnie przeprowadzała kontrolę jego firmie. Sprawdziła pracowników umysłowych i fizycznych i doszła do kierowców. Po dość krótkiej rozmowie pani oznajmiła, że jeśli chodzi o kierowców to ona nie będzie ich kontrolować tylko (być może) przyślą osobę która się na tym zna. Tak więc myślę, że to definiuje jak bardzo specyficzną grupą są kierowcy i jak ważne są ich rozliczenia.

obrazek5

Rozliczanie kierowców – zaufaj profesjonalistom

Prześlij swojego e-maila a my prześlemy rozliczenie kierowcy demo w formie odpowiedzi na emaila. Przy nawiązaniu współpracy, proponujemy rabat przy pierwszym rozliczeniu kierowców. "Rabat na start" w wysokości 30% przez pierwszy miesiąc. Nasz Adres:

biurotacho@gmail.com

Wszystkie ustalenia co do wysokości płac i delegacji kierowcy itd. już telefoniczne. W razie pytań dzwoń: Jarosław Rak tel.kom. 721 295 834