Czas Pracy Kierowcy | rozliczenie kierowcy
Czas Pracy Kierowcy

Czas pracy kierowców

Specjalistyczna pomoc w tworzeniu rozliczeń

Prowadzisz firmę, specjalizującą się w branży transportowej? W takim razie nasza oferta została stworzona specjalnie z myślą o Tobie! Nasze kompleksowe usługi zawierają dokonywanie profesjonalnych rozliczeń, obejmujące czas pracy kierowców czy też delegacje krajowe oraz zagraniczne. Prowadzenie uporządkowanej i właściwie wypełnionej dokumentacji zagwarantuje Ci pozytywne przejście każdej kontroli, a my z radością Ci w tym pomożemy, zapewniając ciągły kontakt, pomoc w kwestiach prawnych i skrupulatne prowadzenie ewidencji. Od 1999 r. nasza firma pomogła już wielu przedsiębiorstwom, dla których wyzwaniem było zrozumienie wszelkich i nieustannie zmieniających się przepisów prawnych. Dzięki codziennemu monitoringowi odpowiednich programów, możesz mieć pewność, że rozliczany przez nas czas pracy kierowcy będzie dokonywany w pełni profesjonalnie i zgodnie z obowiązującym prawem. Pracujemy na specjalistycznych programach, z których korzystają polskie oraz zagraniczne służby kontrolne, w tym Inspekcja Transportu Drogowego czy Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców.

obrazek4

obrazek2

Czas pracy kierowców - szczegółowe analizy

Proponowana przez firmę rozliczeniekierowcy.pl szczegółowa analiza, zawierająca także czas pracy, dokonywana jest za pośrednictwem internetu. Na naszej stronie internetowej został udostępniony formularz, którego wypełnienie zagwarantuje Ci otrzymanie wersji demo, przygotowanej dla przykładowej firmy. Wśród dokumentów, które otrzymasz w mailu zwrotnym od naszej firmy, znajdziesz między innymi kontrolę tygodniową czasu pracy, czyli CPK, która została przedstawiona w przystępnej i łatwej do odczytu formie graficznej. Otrzymanie wydruków demo jest darmowe. Masz także możliwość przesłania nam odczytu karty swojego pracownika, dzięki którym dokładnej analizie zostanie poddany nie tylko czas pracy kierowcy i samochodu, ale także rozliczenie delegacji, czas jego aktywności, miesięczna karta pracy, uwzględniająca pracę na terenie Niemiec i Francji oraz rozliczenia dopłaty do płacy minimalnej, uregulowanej w wymienionych państwach. Komplet wydruków za cały miesiąc w formacie PDF zawiera takie dane, jak ilość przejechanych kilometrów, rodzaj pojazdu czy też daty przejazdu.

Profesjonalnie przygotowana dokumentacja, uwzględniająca czas pracy kierowcy

Na samą myśl o kontroli ze strony Inspekcji Pracy czy Urzędu Skarbowego zaczynasz się denerwować? Spokojnie, z naszą firmą wszystkie dane i rozliczenia, w tym także czas pracy kierowców, będą odpowiednio udokumentowane i uporządkowane, dzięki czemu każda wizyta służb kontrolnych zakończy się pozytywnie. Pamiętaj, że jako pracodawca masz obowiązek przechowywania wszelkiej dokumentacji, związanej z pracą Twoich mobilnych pracowników, dlatego też zaleca się stworzenie odpowiedniego folderu, w którym znajdą się wszelkie ważne formularze. Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom, które zatrudniają zawodowych kierowców na podstawie umowy o pracę czy umowy zlecenie. Rozliczany przez nas czas pracy to łatwy i profesjonalny sposób na zadbanie o Twój biznes. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze działania do specyfiki branży, w której działasz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - pozostajemy do Twojej dyspozycji.

obrazek5