O Firmie | rozliczenie kierowcy
O Firmie

Jesteśmy firmą istniejącą od 1999 roku. Od 2006 roku w zakres naszego zainteresowania weszła pomoc firmom transportowym oraz tym, które mają kierowców. Czas pracy kierowców i związane z tym tematem obszary są na tyle rozległe, że postanowiliśmy być wsparciem zarówno dla tych rozpoczynających działalność jak i tych, których w codziennej pracy przeraża wielość problemów i brak czasu.

Od początku stawiamy na jakość oraz zadowolenie Klientów. Pomagamy w poruszaniu się w gąszczu przepisów i proponujemy rozwiązania, dopasowane do specyfiki Klientów.

Współpracujemy z firmami, które mają zarówno kierowców powyżej 3,5 T jak i do 3,5 T, zatrudnionymi na umowę o pracę lub umowę zlecenie oraz z biurami rachunkowymi. Zapewniamy kompleksową obsługę przy rozliczaniu czasu pracy kierowców oraz coraz częściej pojawiających się dopłat z tytułu płacy minimalnej w krajach Unii (Niemcy, Francja, Norwegia …) oraz od 2022 - rozliczanie Pakietu Mobilności.

Pracujemy na programie, który podlega ciągłemu rozwojowi i aktualizacji. Tak więc wraz ze wzrostem obowiązków nakładanych na firmy transportowe i my rozszerzamy zakres prac wykonywanych na rzecz Pracodawców.

Adres biura (do korespondencji):

67-100 Nowa Sól

Pracujemy w godzinach 8.00 - 15.00

tel.kom.: 721 295 834

e-mail : biurotacho@gmail.com